Klubová výstava SBT

posted in: Výstavy | 0

Klubová výstava SBT Clubu CZ se konala o víkendu 18.2. – 19.2.2017 v Golf Clubu Poděbrady. Poprvé v historii se konala klubová výstava ve dvou dnech, v sobotu byli vystavováni psi a v neděli feny.  Celkem bylo přihlášeno 288 zástupců plemene stafordšírský bulteriér (119 psů a 169 fen). Posuzování se ujali manželé Mary a Harry A Coble (ch. s. Surestaff) z UK.

Cheery Chucky Domidar Dogs

Pro Čakynku to byla její první výstava. Ve svých necelých 5 měsících nastoupila do třídy štěňat, kterou posuzovala paní Mary A Coble. Čakynka se předvedla ukázkově a dokonce jsme dostali pochvalu za pěkné předvedení, což nás od takto zkušené rozhodčí velice potěšilo (britští rozhodčí mají vysoké nároky na kvalitu předvedení a manželé Cobleovi vyjádřili svojí nespokojenost s kvalitou předvedení a nepřipraveností handlerů na výstavě…o to více nás pochvala potěšila :-)).

Známka: Velmi nadějná

Hodnocení: „Pěkné štěně, velmi pěkné žíhání, na její věk má správnou velikost, má kompaktní bedra, krásná hlava, dobrá morda, pěkné tmavé oko, uši má mírně vztyčené, měla dobrý pohyb a byla pěkně předvedena.

Arven Bohemia Staff

Zorinka nastoupila jako vždy do třídy pracovní, kterou posuzoval pan Harry A Coble.

Známka: Výborná

Hodnocení: „Pěkná typická fena, správné nesení ucha, správný skus, dobrá přední fronta, správné posazení ramen, rovná hřbetní linie, správné zaúhlení končetin, dobrý pohyb.“

 

Naše holky sice v silné konkurenci na pořadí nedosáhly, ale dostaly ty nejvyšší možné známky, takže jsme byli s výsledkem velice spokojeni, protože naše holky rozhodně nepatřily do typu, co rozhodčí upřednostňovali.

Na závěr patří poděkování organizátorům, všem co se na přípravě a hladkém průběhu výstavy podíleli a v neposlední řadě rozhodčím za posouzení našich holek.

Fotogalerie: